Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Body
uk: Текст

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Користувач

en: Subject
uk: Тема

en: Remove
uk: Вилучити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Overview
uk: Огляд

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: none
uk: нічого

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Ім'я

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Updated
uk: Оновлено

en: Category:
uk: Категорія:

en: Status:
uk: Стан:

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Created
uk: Створено

en: Submit changes
uk: Збереження змін

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Template
uk: Шаблон

en: Save settings
uk: Зберегти параметри

en: Protocol
uk: Протокол

en: Functions
uk: Функції

en: Changes saved.
uk: Зміни збережено.

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Templates
uk: Шаблони

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Order ID
uk: Ідентифікатор замовлення

en: EDIT
uk: ЗМІНИТИ

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Order total:
uk: Сума замовлення:

en: Order:
uk: Порядок:

en: Email Settings
uk: Параметри ел. пошти

en: Create new status
uk: Створити новий статус

en: DELETE
uk: ВИДАЛИТИ

en: Email:
uk: Ел.пошта:

en: User Information
uk: Інформація про користувача

en: No results
uk: Результатів немає.

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон

en: Add Template
uk: Додати шаблон
