Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: none
ast: nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Signature
ast: Robla

en: Filter
ast: Filtru

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Port
ast: Puertu
