Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: none
be: ніякі

en: Category
be: Катэгорыя

en: Updated
be: Абноўлена

en: Signature
be: Подпіс

en: Template
be: Шаблён

en: Save settings
be: Захаваць наладкі
