Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: none
bn: একটিও নয়

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Port
bn: পোর্ট
