Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: none
bs: ništa

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Signature
bs: Potpis

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
