Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Body
eu: Testua

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzailearen izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Created
eu: Sortua

en: Signature
eu: Sinadura

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak
