Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ارسال

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Remove
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Password
fa: گذرواژه

en: none
fa: هیچ

en: Category
fa: دسته

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Updated
fa: به‌روزرسانی‌شد

en: ID
fa: شناسه (ID)

en: Created
fa: ساخته شده

en: Not found
fa: یافت نشد

en: Signature
fa: امضاء

en: Filter
fa: فیلتر

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Go back to template overview.
fa: بازگشت به مرورکلی قالب.

en: Accounts Overview
fa: مرورکلی حساب‌ها
