Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta oletusarvoihin

en: Password
fi: Salasana

en: none
fi: ei yhtään

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Submit changes
fi: Tallenna muutokset

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Filter
fi: Suodatin

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Port
fi: Portti

en: Changes saved.
fi: Muutokset talletettu.

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Username:
fi: Käyttäjänimi:

en: Order total:
fi: Tilaus yhteensä:

en: Create new status
fi: Luo uusi tilanne

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:
