Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Remove
gl: Quitar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Signature
gl: Sinatura

en: Filter
gl: Filtro

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
