Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (36 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Category:
kn: ವರ್ಗ:

en: Status:
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ:

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Protocol
kn: ಪ್ರೊಟೊಕಾಲ್

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Username:
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು:

en: Flags
kn: ವೇಗ

en: Email:
kn: ಇಮೇಲ್:

en: User Information
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಮಾಹಿತಿ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: Last update:
kn: ಕೊನೆಯ ಅಪ್ಡೇಟ್:

en: Add Account
kn: ಖಾತೆಯನ್ನು ಸೇರಿಸು:
