Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Status:
lt: Būsena:

en: Created
lt: Sukurta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Submit changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Port
lt: Šliuzas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Order total:
lt: Užsakymo suma:

en: Create new status
lt: Sukurti naują etapą

en: Email:
lt: El. paštas:
