Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
