Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Remove
pt: Remover

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Overview
pt: Visão geral

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Restaurar

en: Password
pt: Senha

en: none
pt: nenhum

en: Category
pt: Categoria

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Configurações Gerais

en: Save
pt: Salvar

en: Updated
pt: Atualizado

en: ID
pt: Identificador

en: Created
pt: Criado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Submit changes
pt: Enviar alterações

en: Signature
pt: Assinatura

en: Filter
pt: Filtrar

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Protocol
pt: Protocolo

en: Port
pt: Porta

en: Server name
pt: Nome do servidor

en: Order ID
pt: ID do pedido

en: Username:
pt: Usuário:

en: Order total:
pt: Total do pedido:

en: Create new status
pt: Criar novo status
