Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Şifre

en: none
tr: hiçbiri

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Updated
tr: Güncellendi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Submit changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Signature
tr: İmza

en: Filter
tr: Filtre

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Order total:
tr: Şipariş bedeli:

en: Email:
tr: E-posta:
