Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Remove
da: Fjern

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Overview
da: Overblik

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: none
da: ingen

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Submit changes
da: Gem ændringer

en: Signature
da: Signatur

en: Template
da: Skabelon

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Protocol
da: Protokol

en: Templates
da: Skabeloner

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Order ID
da: Ordre ID

en: EDIT
da: REDIGÉR

en: Username:
da: Brugernavn:

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Order total:
da: Ordretotal:

en: Create new status
da: Opret ny status

en: Flags
da: Flag

en: Email:
da: E-mail:
