Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: none
eo: neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Created
eo: Kreita

en: Signature
eo: Subskribo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
