Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Not found
de: Nid gfunde

en: Port
de: Aaschluss
