Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Remove
gu: લોપ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Updated
gu: અધતન થયું
