Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: הגש

en: Username
he: כינוי

en: Subject
he: נושא

en: Remove
he: הסרה

en: Enabled
he: זמין

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: ססמה

en: none
he: ללא

en: Category
he: סיווג

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Updated
he: עודכן

en: Status:
he: סטטוס:

en: Created
he: נוצר

en: Not found
he: לא נמצא

en: Submit changes
he: הכנס שינויים

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Port
he: פורט

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Order ID
he: מזהה הזמנה
