Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დასტური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა
