Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Tēma

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Port
lv: Ports

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Order total:
lv: Pasūtījuma kopsumma:

en: Email:
lv: E-pasts:
