Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Search
sk: Hľadať

en: Password
sk: Heslo

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Submit changes
sk: Odoslať zmeny

en: Signature
sk: Signatúra

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Protocol
sk: Protokol

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Order total:
sk: Objednávka celkom:

en: Create new status
sk: Pridať nový stav

en: Flags
sk: Označenia
