Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
