Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Subject
cy: Testun

en: Remove
cy: Symud

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Overview
cy: Arolwg

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: none
cy: dim

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: No Title
cy: Dim pennawd

en: Signature
cy: Llofnod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
