Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: none
el: κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: No Title
el: Χωρίς τίτλο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Submit changes
el: Υποβολή αλλαγών

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Port
el: Θύρα

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Order total:
el: Σύνολο παραγγελίας:
