Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Saada

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Remove
et: Eemalda

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overview
et: Ülevaade

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Lähtesta

en: Password
et: Parool

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Vaata

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Submit changes
et: Muudatuste saatmine

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Order ID
et: Tellimuse nr

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Order total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Email:
et: E-post:
