Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: none
hu: nincs

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Category:
hu: Kategória:

en: Status:
hu: Állapot:

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: No Title
hu: Nincs cím

en: Not found
hu: Nem található

en: Submit changes
hu: Változtatások mentése

en: Signature
hu: Aláírás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Template
hu: Sablon

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Server name
hu: Kiszolgáló neve

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Order ID
hu: Rendelés azonosítója

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Order total:
hu: Rendelés végösszege:

en: Create new status
hu: Új állapot létrehozása

en: Flags
hu: Jelölők

en: Ticket ID
hu: Hibajegy azonosító

en: Click Here
hu: Ide kattintva
