Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Remove
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Overview
ja: 概観

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Password
ja: パスワード

en: none
ja: なし

en: Category
ja: カテゴリー

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Status:
ja: 状態:

en: Created
ja: 作成

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Submit changes
ja: 変更を送信

en: Signature
ja: 署名

en: Filter
ja: フィルター

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Port
ja: ポート

en: Templates
ja: テンプレート

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Order ID
ja: 注文ID

en: Username:
ja: ユーザー名:

en: Order total:
ja: 注文合計:

en: Email Settings
ja: メールの設定

en: Create new status
ja: 新しいステータスを作成

en: Email:
ja: Ｅメール:
