Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Статус

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
