Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Remove
mr: मिटावा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: none
mr: काहीच नाही

en: Category
mr: केटेगरी

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: Filter
mr: गाळणी
