Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Dodaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Temat

en: Remove
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Przywróć

en: Password
pl: Hasło

en: none
pl: brak

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zachowaj

en: View
pl: Pokaż

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: ID
pl: Identyfikator

en: Created
pl: Utworzono

en: No Title
pl: Brak pola tytuł

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Signature
pl: Podpis

en: Filter
pl: Filtruj

en: Save settings
pl: Zachowaj ustawienia

en: Protocol
pl: Protokół

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.
