Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (48 entries)

en: Body
ru: Основная часть

en: Status
ru: Состояние

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Remove
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Overview
ru: Просмотр

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: none
ru: нет

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотреть

en: Updated
ru: Обновлено

en: Category:
ru: Категория:

en: Status:
ru: Состояние:

en: ID
ru: Идентификатор

en: Created
ru: Создано

en: No Title
ru: Без заголовка

en: Not found
ru: Не найдено

en: Submit changes
ru: Сохранить изменения

en: Signature
ru: Подпись

en: Filter
ru: Фильтр

en: Template
ru: Шаблон

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Protocol
ru: Протокол

en: Port
ru: Порт

en: Changes saved.
ru: Настройки сохранены

en: Server name
ru: Название сервера

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Username:
ru: Имя пользователя:

en: Order total:
ru: Итого по заказу:

en: Email Settings
ru: Настройки e-mail

en: Create new status
ru: Создать новый статус

en: Flags
ru: Флажки

en: create tickets
ru: создание запросов

en: Fetch mail
ru: Получить почту

en: Edit template
ru: Редактировать шаблон

en: Update ticket
ru: Обновить тикет

en: Server Address
ru: Адрес Сервера

en: Statuses
ru: Статусы
