Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Overview
sv: Översikt

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: none
sv: ingen

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: No Title
sv: Ingen titel

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Submit changes
sv: Skicka ändringar

en: Signature
sv: Signatur

en: Filter
sv: Filtrera

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Protocol
sv: Protokoll

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Username:
sv: Användarnamn:

en: Order total:
sv: Total beställning:

en: Create new status
sv: Skapa ny status

en: Email:
sv: E-post:
