Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta6) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరిపేరు

en: Subject
te: విషయం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Signature
te: సంతకం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
