Package Tracking (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Time
el: Ώρα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Other
el: Άλλο

en: Products
el: Προϊόντα

en: Order #
el: Παραγγελία #

en: My order history
el: Ιστορικό των παραγγελιών μου
