Package Tracking (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Date
es: Fecha

en: Time
es: Hora

en: Status:
es: Estado:

en: Location
es: Ubicación

en: Other
es: Otro(s)

en: Products
es: Productos

en: Order #
es: Pedido nº

en: Ubercart - fulfillment
es: Ubercart - cumplimiento

en: Carrier:
es: Empresa de transportes:

en: Carrier
es: Empresa de transportes

en: My order history
es: Mi historial de pedidos

en: Tracking #:
es: Seguimiento nº:
