Package Tracking (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Time
fr: Heure

en: Status:
fr: Statut :

en: Location
fr: Emplacement

en: Other
fr: Autre

en: Products
fr: Produits

en: Order #
fr: Commande #

en: Carrier:
fr: Transporteur :

en: Carrier
fr: Transporteur

en: My order history
fr: Historique de mes commandes

en: Tracking #:
fr: N° de suivi :

en: Tracking
fr: Suivi
