Package Tracking (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Date
gl: Data

en: Time
gl: Hora

en: Status:
gl: Estado:

en: Location
gl: Localización

en: Other
gl: Outro

en: Products
gl: Produtos

en: Order #
gl: Orde
