Package Tracking (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Date
lt: Data

en: Time
lt: Laikas

en: Total
lt: Iš viso

en: Status:
lt: Būsena:

en: Location
lt: Vieta

en: Other
lt: Kiti

en: Products
lt: Prekės

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Carrier:
lt: Vežėjas:

en: Carrier
lt: Važėjas

en: My order history
lt: Mano užsakymų istorija

en: Tracking
lt: Sekimas
