Package Tracking (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Time
nl: Tijd

en: Total
nl: Totaal

en: Location
nl: Locatie

en: Other
nl: Andere

en: Products
nl: Producten

en: Order #
nl: Bestelling #

en: Carrier:
nl: Verzenddienst:

en: Carrier
nl: Verzenddienst

en: Package Tracking
nl: Verzendingen volgen

en: My order history
nl: Mijn vorige bestellingen

en: Can't track package - no tracking function available for carrier !carrier
nl: Kan dit pakket niet volgen - Geen tracking-functie beschikbaar voor koerier !carrier

en: Return to order history
nl: Terug naar mijn vorige bestellingen

en: Shipment Information
nl: Verzendingsinformatie

en: Tracking #:
nl: Verzending volgen #:

en: Tracking
nl: Volgen
