Package Tracking (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Date
pl: Data

en: Time
pl: Czas

en: Total
pl: Razem

en: Location
pl: Położenie

en: Other
pl: Inne

en: Products
pl: Produkty

en: Order #
pl: Zamówienie #

en: Carrier
pl: Przewożnik

en: My order history
pl: Moja historia zamówień
