Package Tracking (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Date
pt: Data

en: Time
pt: Hora

en: Status:
pt: Estado:

en: Location
pt: Localização

en: Other
pt: Outro

en: Products
pt: Produtos

en: Carrier:
pt: Transportadora:

en: Carrier
pt: Transporte

en: Tracking #:
pt: Acompanhamento #:

en: Tracking
pt: Rastreamento
