Package Tracking (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Date
ro: Data

en: Time
ro: Ora

en: Location
ro: Locația

en: Other
ro: Altele

en: Products
ro: Produse
