Package Tracking (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Date
tr: Tarih

en: Time
tr: Zaman

en: Total
tr: Toplam

en: Status:
tr: Durum:

en: Location
tr: Konum

en: Other
tr: Diğer

en: Products
tr: Ürünler

en: Order #
tr: Sipariş no

en: My order history
tr: Sipariş geçmişim
