Package Tracking (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Date
uk: Дата

en: Time
uk: Час

en: Total
uk: Всього

en: Status:
uk: Стан:

en: Location
uk: Місце розташування

en: Other
uk: Інше

en: Products
uk: Товари

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Carrier:
uk: Перевізник:

en: Carrier
uk: Перевізник

en: My order history
uk: Історія моїх замовлень

en: Tracking
uk: Стеження
