Package Tracking (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Date
ar: التاريخ

en: Time
ar: الوقت

en: Total
ar: المجموع

en: Status:
ar: الحالة:

en: Location
ar: الموضع

en: Other
ar: آخر

en: Products
ar: المنتجات
