Package Tracking (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Date
be: Дата

en: Time
be: Час

en: Status:
be: Статус:

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Other
be: Іншыя
