Package Tracking (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Time
gu: સમય

en: Location
gu: સ્થાન

en: Other
gu: અન્ય
