Package Tracking (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Date
he: תאריך

en: Time
he: זמן

en: Total
he: סך הכל

en: Status:
he: סטטוס:

en: Location
he: מיקום

en: Other
he: אחר

en: Products
he: מוצרים

en: Order #
he: מספר הזמנה

en: My order history
he: הסטורית ההזמנות שלי
