Package Tracking (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Date
ka: თარიღი

en: Time
ka: დრო

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Other
ka: სხვა
